Choď na obsah Choď na menu
 


O nás

                          Kamenárstvo Naka - Náhrobné Kamene

 Od vzniku kamenárstva Naka bolo našim cieľom poskytovať kvalitné kamenárske produkty spojené s profesionálnou montážou u klienta.  Tomuto podmieňujeme aj kvalitu materiálu s ktorým pracujeme. Žula pochádza z Fínska, Nórska, Indie a južnej Afriky. Pieskovec a vápenec z Čiech a Poľska.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne - každý výrobok je originál. Veľký dôraz kladieme na samotnú montáž, ktorú prevádzajú pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami a odbornou vedomosťou. 

Okrem hrobov a pomníkov zo žuly ponúkame aj produkty stavebného zamerania - parapety, schody, kuchynské a kúpeľňové dosky, obklady, dlažby, výrobky z pieskovca, mramoru a iné podľa požiadaviek zákazníka. 

Kamenárstvo Naka ponúka novinku na trhu - pomník zo skla. Netradičné a esteticky výnimočné pomníky sú kombináciou skla a žuly.

Odborné poradenstvo, zameranie, dopravu poskytujeme zdarma. S klientom sa spraví obhliadka miesta, spraví sa zameranie, poradíme o možných variantoch a kombináciách pre konkrétne miesto a spolu s požiadavkami klienta vyberieme najlepšiu možnosť.      

Všetky naše služby a produkty poskytujeme aj na splátkový predaj. Prezvoňte nám na telefón alebo pošlite sms s kontaktom a my Vám zavoláme späť. Pôsobíme po celom Slovensku.                  

Garantujeme Vám seriózny prístup ku klientovi, kvalitné služby a odvedenú prácu.